• P
  • Mzdový/á účetní

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel: KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o.
Cvokařská 123

Pozice: mzdový/á účetní
Popis pozice:
Jedná se o kompletní zpracování mezd na měsíční bázi (včetně odvodů,daní).
Kontakt s úřady a dalšími institucemi.
Vypracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance.
Statistiky a reporty pro státní úřady a legislativu.
Požadujeme:
Samostatně pracující odborníky výborně zvládající danou problematiku pro komplexní zabezpečení mzdové oblasti včetně související agendy (vč. zaměstnaneckých exekucí).
Dobrá znalost Excel a Word
Praxe na pozici min. 3 roky
AJ / NJ výhodou
Samostatnost a pečlivost.
Zaměstnanecké výhody:
- smlouva na dobu neurčitou
- čisté pracovní prostředí
- stravenkový paušál
- možnost sick day
- příspěvek na penzijní připojištění 500Kč/měsíc
- roční bonus
- firemní akce
- práce v přátelském kolektivu
- stabilní zázemí
- profesní rozvoj
Nástup možný ihned. Mzda: 33 000,- až 35 000,- Kč
Kontakt: Zeisberger Silvie Bc., tel.: 318 665 016, e-mail: personalni@kemmler-electronic.com
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o., Cvokařská č.p. 123, Starý Rožmitál

Kontaktní osoba: Silvie Zeisberger
Telefon: 318 665 016
Pozice určená pro region: Středočeský kraj