• P
  • Účetní všeobecní

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel: Základní umělecká škola Litoměřice
Masarykova 701

Požadavky:
1. Minimálně středoškolské ekonomické vzdělání
2. Praxe v účetní oblasti
3. Znalost obecné problematiky účtování v souladu s platnou legislativou České republiky
4. Znalost účtování příspěvkových organizací, resp. znalost předpisů a účtování pro účetní jednotky, u kterých hlavním předmětem činnosti není podnikání výhodou
5. Znalost problematiky mzdového účetnictví a personalistiky
6. Nutná znalost Word, Excel
7. Znalost dotační problematiky a řidičský průkaz B výhodou
8. Trestní bezúhonnost
Pracovní náplň:
1. Vedení podvojného účetnictví pro hlavní a doplňkovou činnost, zpracování mezd
2. Zpracování rozvahy, výkazu zisku ztráty a přílohy pro PO
3. Zpracování podkladů pro daňová přiznání, vyúčtování zálohové a srážkové daně v termínech pro FÚ
4. Zpracování podkladů pro výroční zprávy o hospodaření, podkladů pro vyúčtování dotací a příspěvků
5. Zpracování podkladů pro inventarizaci v souladu s vyhláškou 270/2010 Sb. o inventarizaci majetku a závazků
6. Zpracování finančního plánu organizace a sledování jeho čerpání
7. Zpracování statistických výkazů a všech ostatních výkazů, které požaduje zřizovatel organizace
Zaměstnanecké výhody: e-stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek FKSP na penzijní připojištění
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a výběrové řízení v místě výkonu práce dne 9.4.2021.

Kontaktní osoba: Dominika Valešková
Telefon: 605 101 231
Pozice určená pro region: Ústecký kraj