• P
  • Všeobecný / všeobecná účetní

Všeobecný / všeobecná účetní

Zaměstnavatel: Jiří Vaněk, s.r.o.
Výstavní 2937

Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Ostrava - Vítkovice
Kontakt e-mailem, telefonicky.

Požadavky:
-Minimálně SŠ vzdělání
-Orientace v účetní a základní daňové legislativě.
-Praxe v oboru minimálně 5 let - praxe ve výrobní firmě výhodou
-Uživatelská znalost MS Office, Outlook
-Spolehlivost, loajálnost, pracovní nasazení, flexibilita

Náplň práce - vybrané činnosti:
-Zpracování účetních dokladů v souladu s platnými zákony a předpisy
-Podílí se na přípravě účetní závěrky pod vedením hlavní účetní

Nabízíme:
-Práce na HPP - na dobu neurčitou
-Zaměstnání v české výrobní společnosti
-Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi a zkušenostem
-Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
-Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce Příspěvek na sportovní a klutrní aktivity, firemní akce.

Požadujeme
Ekonomika - jednoduché účetnictví

Kontaktní osoba: Sylva Kocurová
Telefon: 607 093 721
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj