• P
  • Finanční analytik

Finanční analytik

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro mezinárodní společnost s menší kanceláří v Brně aktuálně hledáme nadšence do čísel a risk analýz na pozici Finanční analytik.

Jaká bude náplň práce?

* tvorba pravidelných finančních reportů o vývoji společnosti
* tvorba risk analýz
* měsíční uzávěrky
* sledování vývoje mezinárodního trhu, srovnání finančních výsledků a pozice produktu společnosti na trhu
* kooperace na vyhledání vhodných finančních příležitostí pro společnost
* podpora účetního týmu, spolupráce na tvorbě budgetů a výhledů

Požadujeme
Znalosti a požadavky na pozici:

* ekonomické vzdělání
* nadšení pro čísla, analýzy a reporty
* praxe na obdobné finanční/ekonomické pozici
* zkušenost z mezinárodního prostředí
* komunikativní angličtina pro každodenní užití

Jaké benefity na pozici nabízíme?

* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování
* vzdělávání v oboru
* praxe v mezinárodním prostředí
* flexibilní pracovní doba

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj