• P
  • Personální a mzdová/ý účetní

Personální a mzdová/ý účetní

Zaměstnavatel: Agrovýzkum Rapotín s.r.o.
Výzkumníků 267

Požadované vzdělání: min. SŠ/VŠ (výhodou) ekonomický či obdobný směr
Požadovaná praxe: praxe na obdobné pozici min. 1 rok

Náplň práce:
- výběr a přijímání nových zaměstnanců
- vedení kompletní personální agendy (pracovní smlouvy, dohody o provedení práce a pracovní činnosti, dohody o hmotné odpovědnosti, doklady o kvalifikaci, zdravotní prohlídky)
- vedení agendy BOZP, PO a OOPP
- aktualizace a tvorba vnitropodnikových směrnic v oblasti personalistiky a BOZP
- vedení mzdové agendy zaměstnanců
- zpracování měsíční uzávěrky mezd
- příprava podkladů pro pojišťovny, finanční úřad apod.
- zpracovávání příslušných potvrzení, výkazů a reportů
- zpracovávání samostatně výchovných a vzdělávacích projektů dle zveřejněných výzev a zadání, v případě jejich schválení zajištění realizace

Další požadavky:
- prokazatelná znalost mzdového účetnictví - praxe na obdobné pozici podmínkou
- znalost účetního programu Helios - výhodou
- znalost předpisů a zákonů souvisejících s prací mzdové/ho účetní
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti
- uživatelská znalost Microsoft office
- ŘP skupiny B.

Nabízíme:
- práci ve společnostech s mnohaletou tradicí v zemědělské výrobě a zemědělském výzkumu a vývoji (více na https://www.vuchs.cz/main/vu/),
- odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce,
- pružná pracovní doba (pevná část od 8:00-14:00 hod),
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- možnost pronájmu služebního bytu,
- příspěvek na závodní stravování, rekreace dětí zaměstnanců, odměny při životním jubile

Kontaktní osoba: Michaela Fuksová
Telefon: 733759561
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj