• P
  • Účetní se znalostí SAP

Účetní se znalostí SAP

Zaměstnavatel: peform Holding Česko s.r.o.
Matyášova 2095

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Matyášova 2095, Česká Třebová
Výše mzdy od 32 000 Kč dle praxe a zkušeností
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání ekonomického směru - praxe min. 2 roky
- komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
- základní znalosti účetnictví a účetních výkazů
- práce na počítači MS Word, MS Excel, SAP, Outlook
NÁPLŇ PRÁCE:
- zaúčtování manuálních účetních zápisů (dohady, časové rozlišení apod.)
- zaúčtování přijatých faktur materiálových i režijních
- měsíční odsouhlasení rozvahových účtů
- podpora ostatních členů týmu, případná možnost zástupu některého z finančních účetní v případě nepřítomnosti
NABÍZÍME:
- pružnou pracovní dobu
- stravenky, flexipassy
- 5 týdnů dovolené / 3 dny sick days
- příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
- vzdělávací kurzy, školení, tarif mobilního operátora pro rodinu
KONTAKT: e-mailem job@pewag.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Daniela Trojková
Telefon: 494549985
Pozice určená pro region: Pardubický kraj