• P
  • VŠEOBECNÁ /-Ý ÚČETNÍ

VŠEOBECNÁ /-Ý ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: MAAP, spol. s r. o.
Denisovo náměstí 2895

KO: Musila Patrik, tel.: 724 339 240, e-mail: patrik.musila@maap.cz

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
- praxe na obdobné pozici min.2 roky
- aktivní znalost účetních dokladů, předpisů, orientace v účetních výkazech
- samostatnost, spolehlivost, loajalita, chuť učit se a zvyšovat svou odbornost
- znalost AJ na úrovni B2 výhodou
- ŘP sk. B výhodou

Benefity: stravenkový paušál 60 Kč/den, dovolená 25 dní, zvýhodněné tarify mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, pravidelné školení, firemní akce.

Pracovní doba 6:00 - 14:30 hod., pracoviště Opava, nástup ihned.

Náplň práce:
- evidence přijatých faktur s párováním objednávek, dodacích listů
- příprava a správa podkladů pro fakturace, platební příkazy
- zpracování a kontrola účetních dokladů
- účtování interních dokladů
- příprava podkladů pro daňová přiznání - DPH měsíčně
- zpracování měsíčních uzávěrek
- zpracování mezd zaměstnanců

Požadujeme
Ekonomika - podvojné účetnictví, Ekonomika - mzdové účetnictví, Ekonomika - fakturace, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Patrik Musila
Telefon: 553 619 194
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj