• P
  • Personalista

Personalista

Zaměstnavatel: Elkamet s.r.o.
Myslinka 57

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- znalost NJ vítána, ale není podmínkou
- praxe v personalistice min. 2 roky
Náplň práce:
- Nábor, výběr zaměstnanců
- Personální agenda, vedení osobních složek
- Správa docházkového systému
- Příprava podkladů pro externí mzdovou účetní
- Komunikace s personálními agenturami
- Péče o kmenové zaměstnance- koordinace zaškolení, plánování dalšího vzdělávání, OOPP apod.
- Spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení firmy a kolegyněmi s personálního oddělení.
Nabízíme:
Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která
odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem
finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi další benefity pro naše
zaměstnance patří například stravenky / Sodexo, Naše stravenky/, možnost dalšího
odborného vzdělávání a osobního rozvoje, bonusová dovolená dle odpracovaných let, roční
odměny, stravování zdarma v nové denní místnosti.
Zájemci volejte na tel. 377 194 126 nebo zašlete e-mail na: volnamista@elkamet.cz
Více na: https://www.elkamet.com/cz/kariera.html

Kontaktní osoba: Andrea Svěcená
Telefon: 377 194 126
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj