• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: ZAHAS s.r.o.
Lipník nad Bečvou 11

Náplň práce:
kompletní vedení účetnictví; zodpovědnost za platební styk, běžné účetní operace; kontrola a zaúčtování účetních a daňových dokumentů a vnitropodnikových transakcí; evidence a účtování DHM a odpisů pro účetní a daňové účely; zpracování a kontrola měsíční uzávěrky, roční závěrky a inventur zásob a majetku; zpracování přiznání DPH, kontrolní hlášení DPH, souhrnné hlášení DPH; zpracování ostatních daňových záležitostí společnosti; příprava a kontrola finančních výkazů pro státní instituce a banky; komunikace s finančním úřadem a dalšími institucemi; mzdové účetnictví (cca 25 zaměstnanců); vedení personální agendy; měsíční hlášení Intrastat, Ekokom, Statistika

Požadujeme:
min. 3 roky praxe účetní; znalost daňových zákonů, účetních předpisů a postupů; znalost finančního účetnictví a daní; znalost AJ/NJ - výhodou; znalost informačního systému QI - výhodou

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Ing. M. Malá, DiS.:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: sekretariat@zahas-sro.cz;
- telefonicky na čísle 581 750 111;
- osobně na adrese: ZAHAS s.r.o., Lipník nad Bečvou VII-Trnávka č.p. 11, 751 31 Lipník nad Bečvou

Požadujeme
Ekonomika

Účetní
Kontaktní osoba: Marie Malá
Telefon: 581750111
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj