• P
  • Hlavní účetní neziskové organizace

Hlavní účetní neziskové organizace

Zaměstnavatel: Charita Moravská Třebová
Svitavská 655

NÁPLŇ PRÁCE: komplexní vedení a zodpovědnost za účetnictví NNO,
zpracovávání monitorovacích zpráv a vyúčtování dotací, grantů a evropských projektů, příprava podkladů pro tvorbu rozpočtů a pro žádosti o dotace, zpracovávání statistik, výkazů, příprava podkladů pro audity a kontrolními orgány, zpracovávání účetních směrnic, metodik, evidencí, statistik, smluv, zpracovávání dat pro finančního manažera a donátory pro sledování cash - flow,
fakturace, komunikace s úřady, dodavateli, institucemi
POŽADAVKY: vzdělání VŠ, VOŠ nebo SŠ v oborech zaměřených na ekonomiku, praxe v NNO výhodou, orientaci ve fungování NNO, v dotačních programech, zkušenost s vyúčtováním evropských projektů výhodou, schopnost zpracovat daňové přiznání, dovednost tvořit účetní směrnice, statistiky, výkazy, znalost práce na PC a s internetem, samostatnost, odpovědnost, rozhodnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost, férovost, aktivní přístup k práci, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, loajalitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B,
ochotu pracovat v církevní organizaci a respekt k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu a zaškolení, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, možnost seberealizace a podíl na rozvoji organizace, benefity organizace - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba aj., nástup dle dohody
KONTAKT: emailem - náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis, ž

Kontaktní osoba: Kateřina Vašková
Telefon: 734 797 498
Pozice určená pro region: Pardubický kraj