• P
  • Mzdová účetní - Česká Třebová

Mzdová účetní - Česká Třebová

Zaměstnavatel: Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
Litomyšlská 2117

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Litomyšlská č.p. 2117, 560 02 Česká Třebová 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
- vede komplexní mzdovou agendu
- zpracovává mzdy na základě předaných podkladů
- zajišťuje činnosti po ukončení roku
- zajišťuje činnosti spojené s nástupem nového zaměstnance
- zajišťuje činnosti spojené s ukončením pracovního poměru zaměstnance
POŽADUJEME:
- praxi v oboru
- středoškolské vzdělání
- spolehlivost
- samostatnost
- zodpovědnost
- kvalitu odvedené práce
NABÍZÍME:
- osobní příplatek až do výše 2000 Kč
- možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
- odborné vzdělávání
KONTAKT: e-mailem personalni@techplast.cz

Kontaktní osoba: Vladimír Hušák
Telefon: 464 622 338
Pozice určená pro region: Pardubický kraj