• P
  • ÚČETNÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

ÚČETNÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Do Českých Budějovic hledáme novou/nového účetní/ho! Jste juniorní, čerstvě po škole a máte zápal pro zdokonalování se? Rád/a hovoříte anglicky nebo německy? Výborně!

Stejně tak ale potřebujeme i seniorní typ účetní/ho, člověka, který se orientuje v účetnictví a už má něco za sebou.

Podle vašich zkušeností se bude odvíjet i náplň práce. Základními kameny ale budou:

- Samotné vedení účetnictví
- Závazky, pohledávky, párování bankovních plateb, časem DPH apod.
- Reporty
- Podklady pro uzávěrky
- Komunikace s německými kolegy

Požadujeme
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- AJ/NJ nutná, čím lepší, tím lepší :)
- Praxe v účetnictví výhodou, nikoliv podmínkou
- Praxe v SAP výhodou

- Prémie
- Týden dovolené nad rámec ZP
- Pružná pracovní doba
- Kratší pracovní doba
- Cafeterie
- a další zajímavé benefity!

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj