• P
  • Účetní všeobecný/á

Účetní všeobecný/á

Zaměstnavatel: RIOS , spol. s r.o.
Masarykova 815

Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetní problematiky podvojného účetnictví, účetních standardů, zákona o účetnictví a souvisejících právních předpisů, orientace v daňových zákonech (daň z příjmů, daňový řád), dobrá znalost práce na PC (MS Office), samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, pracovní nasazení, flexibilita, loajalita, znalost účetního software Helios-Easy vítána
Náplň práce: vedení podvojného účetnictví, inventarizace a účtování majetku, vedení pokladny, uzávěrkové operace.
Nabízíme: výkonnostní bonusy, stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění.
Nástup možný ihned, výkon práce v rámci ČR.
Písemné nabídky s profesním strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem: rios@rios.cz

Kontaktní osoba: Lubomír Václavek
Telefon: 571 694 530
Pozice určená pro region: Zlínský kraj