• P
  • FINANČNÍ ÚČETNÍ - junior

FINANČNÍ ÚČETNÍ - junior

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte byť jen malou praxi z působením na pozici v oblasti finačního účetnictví ve výrobní společnosti? Rádi byste působili pro úspěšnou společnost, která je špičkou ve svém oboru? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Hlavní náplň práce:

* zpracování účetní agendy - organizace oběhu dokladů ve společnosti
* účtování přijatých faktur, pomoc s evidencí a s účtováním majetku * spolupráce při účetních závěrkách
* archivace dokladů, vedení archivu společnosti
* spolupráce s oddělením controllingu

Požadujeme
* minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
* praxi v oboru min. 1 roky nebo absolvent s chutí učit se novým věcem
* znalost podvojného účetnictví a daňové soustavy ČR
* znalost práce na PC, aktivní znalost programu Excel, Word, Outlook
* řidičský průkaz sk. B

* 13. plat
* 5 týdnů dovolené
* věrnostní odměny
* kvartální bonusy
* závodní stravování
* penzijní pojištění

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj