• P
  • Účetní příspěvkové organizace

Účetní příspěvkové organizace

Zaměstnavatel: Muzeum umění a designu Benešov, příspěvková organizace
Malé Náměstí 74

Pracoviště: Benešov
Náplň práce: kompletní zpracování podvojného úč. a mezd, správa majetku, statistické výkazy, daně
Požadujeme znalost podvoj. úč., zpracování mezd, ...
Nabízíme 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, přísp. na stravování, školení, ...
Obsah přihlášky:
- kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
- strukturovaný profesní životopis
- stručný motivační dopis
Termín podání přihlášky: 10. 9. 2021
Předpokládaný nástup: 1. 10. 2021, nebo dle dohody, nástup na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito.
Přihlášky posílejte na email: vlckova@mudbenesov.cz s předmětem: "účetní/ekonom MUD_výběrové řízení"

Kontaktní osoba: Lenka Vlčková
Telefon: 725 564 066
Pozice určená pro region: Středočeský kraj