• P
  • ÚČETNÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

ÚČETNÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Poolplast s.r.o.
Staříč 843

A16 z:11/8/2021 a:1/9/2021
Do našeho rodinného přátelského týmu ve společnosti Poolplast s.r.o - výroba bazénů a zastřešení, přijmeme novou posilu na pozici administrativní pracovnice/pracovnice - účetní.
Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
- praxi v oboru (administrativa/účetnictví) minimálně 3 roky
- znalost ekonomického programu Pohoda.
Náplň práce:
- vystavování faktur, vedení podvojného účetnictví (přiznání k DPH v ČR a Slovensku, kontrolní hlášení, intrastat)
- vedení mzdového účetnictví, účtování skladové evidence
- vystavování a zpracovávání cestovních příkazů, kontrola knihy jízd
- komunikace se zákazníky a dodavateli
- zpracovávání cenových kalkulaci a objednávek - pomocné práce, ostatní administrativa.
Nabízíme:
- mzdu 27 000 Kč + možnost prémií
- plný pracovní úvazek, zaučení
- místo výkonu práce Staříč, možnost částečné práce z domova, možnost flexibilní pracovní doby
- zajímavou a různorodou práci, nástup možný ihned nebo dle domluvy,
- příspěvek na stravování, notebook, mobilní telefon,
- přátelské prostředí.
Životopisy včetně motivačního dopisu prosím posílejte na poolplast@gmail.com

Kontaktní osoba: Iveta Šprochová
Telefon: 606 939 888
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj