• P
  • Mzdový/á účetní | až 60 000 Kč

Mzdový/á účetní | až 60 000 Kč

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jsi machr přes čísla a výpočty? Do stabilní vývojové firmy blízko Brna hledáme MZDOVÉHO ÚČETNÍHO/MZDOVOU ÚČETNÍ, který/á se toho nebojí a chce si i pořádně vydělat!

Tvá mzda bude progresivní = bude se odvíjet od toho, kolik toho zvládneš (tudíž není stanoven ani žádný strop) ;)
Na tuto pozici nepotřebuješ mít několikaletou praxi. Nezáleží ani na tom, z jakého pracovního prostředí přicházíš.

Co bude tvá náplň práce?
- zpracování mezd pro více než 100 zaměstnanců, ale pokud jich zvládneš i 1000, nebude to u nás žádný problém
- pravidelná komunikace s klienty
- práce ve velkém týmu

Požadujeme
Požadujeme:
- zkušenosti se zpracováním mezd pro 100 a více zaměstnanců
- znalost mzdové a daňové problematiky
- pracovitost a ochota vzdělávat se
- schopnost pracovat k kolektivu

- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné rodinné pracovní prostředí
- odpovídající finanční hodnocení
- osobní ohodnocení odpovídající výkonu
- příspěvky na stravu
- flexibilní pracovní doba

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj