• P
  • HLAVNÍ ÚČETNÍ | angličtina | 60 000 Kč

HLAVNÍ ÚČETNÍ | angličtina | 60 000 Kč

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro mezinárodní společnost s menší kanceláří v Brně aktuálně hledáme kandidáta na pozici Hlavní účetní. Budete součástí menšího týmu v Brně, ale komunikovat budete napříč entitami v Evropě i mimo ni.

Náplň práce:

* zodpovědnost za hlavní účetní knihu pro přidělené entity
* samostatné zpracování účetnictví pro českou entitu
* odpovědnost za integritu účtů a účetních informací pro různé právní subjekty v souladu s místními zákony a US-GAAP
* procesy uzávěrky
* příprava dat pro audity, reporting
* opora a vztyčná osoba pro brněnský účetní tým

Požadujeme
Jaké znalosti hledáme u Vás?

* ekonomické vzdělání
* praxe na samostatné účetní pozici
* zkušenost z mezinárodního prostředí
* znalost US-GAAP výhodou
* komunikativní znalost angličtiny

Jaké benefity na pozici nabízíme?

* 22 dní dovolené
* roční bonus
* příspěvek na stravování
* vzdělávání v oboru
* příspěvek na volnočasové aktivity
* flexibilní pracovní doba
* potenciál se během krátké doby vypracovat na vedoucí pozici

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj