• P 
  • P 
  • Účetní s němčinou 

Účetní s němčinou

Zaměstnavatel: SCH - EKONOM s.r.o.
Obrněné brigády 553

Místo výkonu práce: Obrněné brigády 553/31, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Pracovní doba: pružná dle dohody (Po-Pá).

Jsme rodinná daňová kancelář SCH-EKONOM se sídlem v Chebu a hledáme nového/novou člena/členku do našeho týmu. Zabýváme se zpracováváním účetnictví, daňových přiznání a poskytujeme další ekonomické služby. Náš tým pětadvaceti účetních a daňových poradců se stará o více než 300 klientů z Karlovarského a Plzeňského kraje a Německa.

Náplň práce: kontrola příchozích faktur a jiných dokladů, evidence a digitalizace vystavovaných faktur, pokladních dokladů..., účtování bankovních výpisů, pokladny, faktur a dalších účetních případů, příprava podkladů k daním (DPH, DS, DPPO, DPFO, DN), zpracování podkladů k měsíčním a ročním uzávěrkám, v týmu se seniorním účetním nebo daňovým poradcem (kompletní zpracování účetnictví - elektronicky, kontrola měsíčních/ročních účetních pohybů a zůstatků, měsíční zpracování účetních výkazů). Požadujeme: SŠ/VŠ ekonomické vzdělání, znalost NJ na komunikativní úrovni, praxe v oboru účetnictví, orientace v podvojném účetnictví, práce na PC (Office - Excel), spolehlivost, pracovitost, ochota učit se, loajálnost. Nabízíme: příjemné prostředí v nově vxbavených kancelářích, přátelský pracovní kolektiv, po zapracování možnost příležitostně home office, možnost platového růstu, stravenky, osobní ohodnocení podle výkonu a odbornosti, roční odměny podle výsledků společnosti.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

odpovědět
Účetní s němčinou
Kontaktní osoba: Klaudie Šulcová
Telefon: 354433005
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj