• P
  • Lékař/ka - psychiatr

Lékař/ka - psychiatr

Zaměstnavatel: Fokus Labe, z.ú.
Stroupežnického 1372

Náplň práce:
Budete člen týmu Centra duševního zdraví Ústí nad Labem
Budete součástí multidisciplinárního zdravotně/sociálního týmu, který klade důraz na podporu klientů v jejich přirozeném prostředí.
Spolu s kolegy budete poskytovat komplexní individualizovanou psychosociální péči a to jak formou ambulantní, tak formou terénní (domácí návštěvy, asertivní péče) ve vytyčeném regiony (Ústecko)
Budete pracovat s lidmi s vážným duševním onemocněním (s psychotickými, afektivními a dalšími vážnými duševními poruchami).
Budete navazovat a udržovat spolupráci s odborníky v péči o duševní zdraví v regionu.
Práce s hodnotami a filosofií Recovery
Požadujeme:
Specializační zkouška v oboru Psychiatrie nebo její plánované složení v dohledné době.
Zájem o práci s klienty vážně duševně nemocnými a jejich rodinami.
Respekt ke klientům a jejich zkušenostem.
Motivaci vyjít ze zajetých kolejí psychiatrické praxe.
Chuť jít vstříc moderním trendům v péči o duševní zdraví.
Inovativního ducha, odhodlání a vnímat věci z více úhlů pohledu.
Morální bezúhonnost.
Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, služební počítač, služební telefon, sleva na firemní produkty, včetně stravy
Kontakt:
na uvedený e-mail.

Pozice určená pro region: Ústecký kraj