• P
  • Účetní všeobecní

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel: CODACO ELECTRONIC s.r.o.
Hemy 825

ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ
POŽADUJEME: znalost účetnictví a problematiky DPH, znalost mzdové problematiky, orientace
v personalistice výhodou, znalost informačního systému Helios výhodou, orientace v MS Office, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování přijatých faktur a pokladních dokladů, fakturace, účtování bankovních výpisů, příprava podkladů k DPH a KH, příprava podkladů ke mzdám (cca 50 zaměstnanců), agenda personalistiky a školení, zpracování statistických výkazů, knihy jízd apod.
NABÍZÍME: práci ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, pružnou pracovní dobu, prodloužení doby určité, služební telefon, elektronické stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní akce.
Zástup za RD.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na podzemna@codaco.cz

Kontaktní osoba: Petra Podzemná
Telefon: 571 612 405
Pozice určená pro region: Zlínský kraj