• P
  • všeobecná/ý účetní

všeobecná/ý účetní

Zaměstnavatel: EKON Svitavy s.r.o.
Tyrše a Fügnera 2271

Jsme účetní firma s více než 20letou historií ve vedení účetnictví a mezd pro drobné podnikatele. Základní náplní naší práce je zpracování kompletní agendy účetnictví, daňové evidence a mezd, vč. zpracování daňových přiznání (daň z přidané hodnoty, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, silniční daň a daní z příjmů) pro naše klienty.
NÁPLŇ PRÁCE: vedení kompletní účetní agendy zpracovávaných firem dle zák. 563/1991Sb. a následných aktualizací, zpracování statistických výkazů, sestav pro státní úřady a komunikace s nimi, zpracování pravidelných měsíčních daní, spolupráce s auditory, daňovým poradcem a FÚ
archivace firemních dokumentů dle platných předpisů, zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence, příprava pro DPH, DPPO a DPFO
POŽADAVKY: minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na obdobné pozici výhodou
znalost účetnictví a daní, znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook), znalost účtování v účetním systému (Money S3 výhodou), znalost účetnictví a DE, samostatnost,
schopnost týmové spolupráce, pečlivost, organizační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
NABÍZÍME: práci na HPP, zázemí zavedené účetní firmy, finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým zkušenostem, příspěvek na obědy, příspěvek na ŽP nebo PF, příspěvek na letní dovolenou, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na letní dovolenou, finanční odměnu na konci roku, školení a vzdělávání, příjemné pracovní prostředí
vzdělávací kurzy, odborná školení, osobní přístup a začlenění do stabilního kolektivu
KONTAKT: V případě Vašeho zájmu o naš

Kontaktní osoba: Markéta Sedláková
Telefon: 461533567
Pozice určená pro region: Pardubický kraj