• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: NADĚJE
Wolkerova 1274

Požadavky: ekonomické vzdělání; odborná praxe v oblasti účetnictví minimálně 2 roky; znalost práce na PC (MS OFFICE) - Excel, Word; znalost účetních programů Xaverius a ABRA výhodou; samostatnost spolehlivost, pečlivost, důslednost, schopnost zorganizovat si práci, dotahovat věci do konce a přizpůsobovat se změnám; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost;

Náplň práce: účtování pokladny, přijatých a vydaných faktur, rozúčtování nákladů, interních dokladů (dotace, dary, majetek, vnitroorganizační přeúčtování, atd.); zpracování podkladů pro kontrolní hlášení a přiznání k DPH; bankovní styk; vedení majetkové evidence.

Váš strukturovaný životopis, na adresu: jana.janeckova@nadeje.cz
CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: účetní

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pololetní a roční odměny

Účetní
Kontaktní osoba: Hana SOUKUPOVÁ
Telefon: 775 889 693
Pozice určená pro region: Zlínský kraj