• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany
Pionýrů 2069

A16 z:15/9/2021
Požadujeme:
- vzdělání ekonomického zaměření a znalost systému SAP výhodou.
- řidičský průkaz sk.B.
- schopnost samostatné i týmové práce, vyžadována spolehlivost a pečlivost.
Náplň práce:
- samostatné účtování na uceleném úseku v oblasti majetkových modulů ekonomického informačního systému SAP
- vedení evidence veškerého majetku SOŠ PO A VOŠ PO mimo spotřební materiál od momentu jeho pořízení až po jeho likvidaci
- zabezpečuje nakládání s nepotřebným majetkem, příprava a zabezpečení inventarizace majetku
Nabízíme:
- dovolená 25 dní, stravenky.
Kontakt telefonicky, emailem.

ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Ing. Hana Cidllíková Bc. Markéta Dostálová
Telefon: 950 710 232, 950 710 240 (PO-PÁ 8:00-14:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj