• P
  • účetní

účetní

Zaměstnavatel: Rovina stavební a.s.
Kroměřížská 134

pracoviště Hulín
- Náplň práce: účtování vydaných a přijatých faktur, účtování o změnách na majetku, DPH, ostatní daně- střediskové účetnictví, účtování banky, pokladny, výkaznictví, controlling, evidence skladů
- Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru (VŠ výhodou), pokročilá znalost práce na PC, MS Office, velmi dobrá znalost excelu (znalost účetního systému QI výhodou), zkušenosti v oblasti účetnictví alespoň 2 roky, znalost podvojného účetnictví, vyhlášky č. 500 a českých účetních standardů, základní znalosti daňových předpisů, zejména zákona o DPH, samostatnost, pečlivost, svědomitost, zodpovědnost, flexibilita, nástup možný ihned
- Benefity: finanční ohodnocení včetně bonusů (základní plat od 23 - 28 tis. Kč, prémie do výše 20 %), 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), služební telefon/notebook, sociální program
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: n.lieblova@rovina.cz, příp. kontakt telefonicky tel.: 602 777 115

účetní
Kontaktní osoba: Nikola Lieblová
Telefon: 602 777 115
Pozice určená pro region: Zlínský kraj