• P
  • Mzdová/ý účetní

Mzdová/ý účetní

Zaměstnavatel: Plastic Parts & Technology s.r.o.
Linhartice 127

NÁPLŇ PRÁCE: Jaké úkoly, činnosti na Vás čekají? komplexní vedení mzdové agendy (roční zúčtování daně, výplaty, srážky ze mzdy, pracovní neschopnost, důchodové zabezpečení, docházka atd.), sestava účetních výkazů o mzdách, zpracování podkladů pro přiznání důchodu, rodinných přídavků,…., zpracování podkladů pro refundaci mezd, sestava účetních výkazů o mzdách, zpracování sociálního a zdravotního pojištění, komunikace s úřady, příprava výstupních dokumentů-ZL, ELDP, potvrzení o zaměstnání, organizace a zpracování ročního zúčtování daně pro zaměstnance, další povinnosti, které jsou standardem pro výkon zaměstnání mzdové účetní
DALŠÍ POŽADAVKY: Jaké znalosti, zkušenosti byste měla mít? SŠ vzdělání (ekonomická oblast)
zkušenost pozici samostatné účetní výhodou, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, znalosti mzdových a pracovně právních předpisů, trestní bezúhonnost
NABÍZÍME: Co Vám můžeme nabídnout? moderní pracovní prostředí, 5týdnů dovolené, osobní přístup, odpovídající fin. ohodnocení, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadujeme
Ekonomika - mzdové účetnictví

Kontaktní osoba: Šárka Luňáčková
Telefon: 702187634
Pozice určená pro region: Pardubický kraj