• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti v účetnictví a dokážete pracovat samostatně?
Chcete kariérní růst?
Ovládáte dobře MS Excel?
Chcete být součástí příjemného pracovního prostředí?
Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici: účetní

Vaše hlavní náplň práce:

- Vedení účetnictví v souladu s českými účetními a daňovými předpisy
- Kontrola, účtování a administrace účetních dokladů
- Zadávání bankovních příkazů, kontrola a párování přijatých i odchozích plateb
- Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
- Zpracování měsíčních a ročních závěrek
- Úzká spolupráce s finančním manažerem, daňovým poradcem, popř. externí účetní společností

Lokalita: Praha

Požadujeme
- Znalost zákona o účetnictví a dalších daňových předpisů
- Zkušenost z obdobné pozice
- Velmi dobrá znalost MS Excel
- Samostatnost

- 5 týdnů dovolené
- Sick days
- Firemní akce
- Stravenky
- Notebook a telefon

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Praha