• P
  • Účetní-asistent

Účetní-asistent

Zaměstnavatel: Komerční spisovna, s.r.o.
U Cukrovaru 792

Místo výkonu práce: Slatiňany
Náplň práce: administrativní podpůrné práce, vedení základní účetní agendy (pokladna, banka, fakturace) pro klienty společnosti
Požadavky: ekonomické vzdělání a účetní znalosti, znalost práce na počítači, zejména MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost ekonomického systému Pohoda výhodou, příjemné vystupování, ochota vzdělávat se, spolehlivost, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: práci na částečný úvazek 20-25 hod./1 týden, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům, práci vhodnou i pro absolventy
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvky na stravování, mimořádné prémie

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Zuzana Novotná
Telefon: 602 449 404
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj