• P 
  • P 
  • Účetní, administrativní pracovník 

Účetní, administrativní pracovník

Zaměstnavatel: ŠTURM TRANSPORT, spol. s r.o.
Jugoslávská 1006

z: 05.11.2021 a: 08.11.2021 Pracovní místo vyhrazené pro OZP. PP možný i na zkrácený úvazek 3 - 5 hodin týdně.
Na trhu v ČR působí naše firma od roku 1991. Máme polygrafické studio na ul. Jugoslávské 26 v Novém Jičíně, dovážíme výrobky z nerezu ze zahraničí, dále máme dvě prodejny s různým sortimentem.
Rádi bychom přijali účetní, pracoviště je v sídle firmy. Účetní u nás má samostatnou kancelář, bez přístupu veřejnosti. Požadujeme alespoň základní znalosti v oboru účtování v jednoduchém i podvojném účetnictví, sklad zboží (evidence příjmu a výdeje), zpracování mezd pro 12 zaměstnanců, schopnost komunikace s úřady (většinou pouze písemně), včasné odesílání všech hlášení na úřady (OSSZ, Úřad práce, Finanční úřad, zdravotní pojišťovny atd ). Účetnictví je již zavedené, podle našeho názoru stačí krátké zapracování a pokračování v programech Stereo a Účto. V začátku vám samozřejmě pomůžeme. Dokladů na zpracování není mnoho. Jedná se o klidnou, nepříliš náročnou práci v klidném prostředí.
V případě zájmu, rozhodně doporučujeme osobní návštěvu naší firmy, osobní pohovor a případně několikadenní zaučení. Protože jsme pracoviště, které již má převahu zaměstnanců z řad zdravotně postižených a pracovní kolektiv je více než přátelský - jedná se spíše o dobrou partu, svázanou skutečně kamarádskými až rodinnými vztahy, vždy dáme přednost osobám invalidním, které skvěle naši partu doplní. Předpokládaný nástup: co nejdříve.
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká sleva na vlastní výrobky a zboží/ omezené množství/ právně nevymahatelné


Kontakt: MVDr. Milan Šturm, telefonicky pouze ve všední

Požadujeme
Ekonomika, Ekonomika - jednoduché účetnictví, Ekonomika - podvojné účetnictví, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

odpovědět
Účetní, administrativní pracovník
Kontaktní osoba: Milan Šturm
Telefon: 602 523 930
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj