• ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, SKLADOVÁ/SKLADOVÝ ÚČETNÍ

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, SKLADOVÁ/SKLADOVÝ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: STATEK Prostějov s.r.o.
Určická 1749

Nástup dle domluvy. Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: Horsakova.statekpv@seznam.cz. Pracovní doba: Po-Pá střídání služeb s kolegyní dle potřeb - 6:00-14:30 hod. a 9:00-17:30 hod. (více informací o pracovní době na osobní schůzce). Pracoviště: Určická 1749/94, Prostějov.
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, praxe v oboru výhodou.
Náplň práce: vedení účetní evidence skladů vč. inventarizace, prodej krmných směsí a vajec, vyřizování objednávek, vedení pokladny vč. inventur, evidence došlé pošty a faktur, evidence energií, vody a pohonných hmot, zpracování podkladů pro mzdy a ostatní administrativní práce.
Nabízíme: příspěvek na stravné.

Kontaktní osoba: Ludmila Horsáková
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj