• P
  • Asistent/ka účetní

Asistent/ka účetní

Zaměstnavatel: OKNA TRIOGAS, s.r.o.
Poláškova 32

ASISTENT/KA ÚČETNÍ
Rodinná firma s 15-ti letou tradicí posiluje stávající tým. Hledáme milého/milou a příjemného/příjemnou kolegu/kolegyni se smyslem pro humor, zodpovědnost a pečlivost.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, ochotu pracovat a učit se novým věcem,
znalost MS OFFICE - základní. Výhodou je ekonomické vzdělání a práce.
Náplň práce: navádění a vystavování faktur do účetního programu Pohoda, práce s Intrastatem
a internetovým bankovnictvím, navádění zahraničních faktur a plateb, příprava podkladů
pro mzdy, personalistika firmy (příprava pracovních smluv a podkladů pro mzdy, atd.), vedení
pokladny a běžná kancelářská administrativa.
Práce je svým charakterem vhodná spíše pro ženy.
Jedná se o posílení pracovní pozice.
Nabízíme: firemní benefity, zaměstnanecké výhody, firemní telefon.
První kontakt: e-mailem na triogas@triogas.cz

Kontaktní osoba: Radek Grygařík
Telefon: 732 417 418
Pozice určená pro region: Zlínský kraj