• P
  • SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ | 50 000 Kč

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ | 50 000 Kč

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Staňte se nepostradatelnou součástí našeho týmu. Hledáme iniciativní a energickou účetní s nadšením pro práci a zkušeností s kompletním účetnictvím. K ruce Vám bude auditorská společnost a externí účtárna.

Co bude Vaším úkolem:
- kontrola, účtování a administrace účetních dokladů
- zadávání bankovních příkazů, kontrola a párování přijatých i odchozích plateb
- provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
- zpracování měsíčních a ročních závěrek
- úzká spolupráce s finančním manažerem, daňovým poradcem, popř. externí účetní společností

Požadujeme
- Znalost zákona o účetnictví a dalších daňových předpisů
- AJ nebo NJ pro denní komunikaci s centrálou
- Zkušenost z obdobné pozice
- Velmi dobrá znalost MS Excel
- Samostatnost

- zázemí stabilní a rostoucí firmy
- odpovídající zaškolení, menší pracovní kolektiv
- možnost kariérního růstu a externích školení
- pružná pracovní doba
- stravenkový paušál
- 4 týdny dovolené a placené volno navíc
- mzda dle zkušeností
- nástup možný ihned

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina