• P
  • Samostatná účetní / Samostatný účetní

Samostatná účetní / Samostatný účetní

Zaměstnavatel: GSP-High Tech Saws, s.r.o.
Hlavní 51

PRACOVIŠTĚ Zborovice
- Pracovní náplň: komplexní vedení účetnictví (banka, faktury…), zpracování DPH pod vedením auditora, zpracování roční účetní uzávěrky pod vedením auditora, znalost programu Helios výhodou, nikoli podmínkou, Součástí pracovní náplně není zpracování mezd ani vedení pokladny.
- Požadavky: minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na obdobné pozici, uživatelská znalost práce na PC, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
- Nabízíme: práci na HPP, mobil, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a další, firemní akce, občerstvení na pracovišti, vzdělávání a možnost odborného rozvoje, flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, půlroční prémie na letní a zimní dovolenou
- kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: sebestik@gsp.info

Pozice určená pro region: Zlínský kraj