• P
  • Samostatná účetní

Samostatná účetní

Zaměstnavatel: LASTING SPORT s.r.o.
Mánesova 1770

Walterová Marta,
e-mail: m.walterova@lasting.eu
První kontakt: emailem

Požadujeme:
-znalost podvojného účetnictví
-znalost účetního programu Pohoda
-středoškolské vzdělání ekonomického směru

-JUNIOR ÚČETNÍ-
Náplň práce:
-Zpracování dodavatelských a odběratelských faktur, kontrola věcné a účetní správnosti,
vedení evidence DHIM a HIM společnosti.
-Spolupracuje s hlavní účetní
-Zpracování bankovních a pokladních výpisů, zajištění tisku účetních sestav, archivace dokladů.
-Zajištění včasného a správného zaplacení odvodů FÚ, poplatků a daní.
-Měsíčně zpracovávat účetní závěrku hospodaření společnosti.
-Vykonávat další činnosti dle pokynů nadřízeného.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál.

Kontaktní osoba: Marta Walterová
Telefon: 352628313,608270763
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj