• P
  • VŠEOBECNÝ/Á ÚČETNÍ

VŠEOBECNÝ/Á ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Teplárna Písek, a.s.
U Smrkovické silnice 2263

PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce: - kompletní zpracování a vedení podvojného účetnictví
- příprava ekonomických výstupů pro vedení společnosti
- závěrky a uzávěrky
- výkaznictví
- komunikace s auditory společnosti
- zpracování a odeslání daně z príjmů PO
Požadujeme: - středoškolské vzdělání ekonomického směru
- minimálně 5 let praxe v požadovaném oboru
- velmi dobrou znalost účetní a daňové problematiky včetně příslušných zákonů
- znalost účetního systému SAP
- zodpovědnost, pečlivost
Nabízíme: zvýhodněné podnikové stravování, dovolená navíc, zvláštní prémie, možnost dalšího finančního růstu.
První kontakt: Ing. Nováková Markéta, tel.: 382 730 101, e-mail: novakova@tpi.cz nebo osobně na uvedené adrese.

Kontaktní osoba: Markéta Nováková
Telefon: 382 730 101
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj