• P
  • Asistent/ka jednatele/účetní

Asistent/ka jednatele/účetní

Zaměstnavatel: ECHOpix s.r.o.
Čsl. armády 842

Jsme flexibilní komunikační agentura, která nabízí široké portfolio služeb: natáčení spotů, televizní dokumenty a reklamy, multimediální projekty, webové prezentace, grafiku, logotypy, tiskoviny, reklamní kampaně, správu sociálních sítí, IT vývoj aplikací, videomapping a další.

Do týmu hledáme asistentku ředitele a zároveň hlavní účetní.
Těšíme se na Vaše životopisy i v případě, že máte zájem pouze o pozici Asistentka ředitele nebo Hlavní účetní.

POŽADUJEME
o Vzdělání: min. SŠ s maturitou / VŠ výhodou - účetnictví, ekonomie*
o Praxe v oboru účetnictví min. 3 roky* / praxe v oblasti marketingu výhodou
o Komplexní znalost podvojného účetnictví, daňových zákonů a souvisejících předpisů*
o Orientace v mzdové problematice a personalistice
o Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a důslednost, smysl pro zodpovědnost, organizační dovednosti, nadšení a chuť do práce, proaktivní přístup
k úkolům a pozitivní naladění, odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu, schopnost
a ochotu se neustále učit, schopnost se samostatně rozhodovat a řešit problémy, uvažování v souvislostech, systémovost, schopnost předvídat, týmový duch
o Znalost účetního SW Pohoda velkou výhodou
o Výborná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point, Outlook)
o Psaní všemi deseti a dobrý písemný projev včetně perfektní znalosti české gramatiky
o Znalost aktuální české legislativy
o Znalost AJ výhodou
o Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

NÁPLŇ PRÁCE
o odpovědnost za vedení kompletního účetnictví v souladu s platnou legislativou*/ zpracování podkladů pro externí účetní
o zpracování dok

Kontaktní osoba: Květa Žáková
Telefon: 606065385
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj