• P
  • AP/AR ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ JAZYKA

AP/AR ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ JAZYKA

Zaměstnavatel: BENTELER Business Services CZ s.r.o.
Budischowského 1072

Nástup dle dohody - pracovní poměr na jeden rok.
Vhodné i pro OZZ.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE
" Zpracování dodavatelských faktur - AP / příchozích plateb - AR
" Znalost minimálne jednoho cizího jazyka (angličtina, němčina, španělština,polština, mad´arština a td.)
" Zpracování upomínek - AP / řešení rozdílů v platbách a jejich připomínání zákazníkům - AR
" Komunikace s dalšími interními odděleními a dodavateli

Požadujeme:
- schopnost efektivně komunikovat (osobně, telefonicky, e-mailem. )
- ochota a schopnost pracovat v týmu

Výhody:
- atraktivní plat a práci v mezinárodní společnosti
- příjemnou pracovní atmosféru a lidský přístup
- nové moderní pracoviště
- možnost kariérního postupu
- odborné vzdělávání a jazykové kurzy

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Kraj Vysočina