• P
  • HLAVNÍ ÚČETNÍ

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíte se anglicky? Láká Vás působení v úspěšné výrobní společnosti? Pak nám dejte o sobě vědět, možná hledáme právě Vás.

Náplň práce:
* zodpovědnost za zpracování měsíčních účetních závěrek
* komunikace s finančním úřadem, auditory
* spolupráce při tvorbě finančních plánů
* účtování bankovních operací, příprava platebních příkazů
* vyúčtování služebních cest zaměstnanců
* příprava platebních příkazů, účtování bankovních operací

Požadujeme
* min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* anglický jazyk na pokročilé úrovni
* znalost účetních postupů
* orientace v daňové a účetní legislativě
* velmi dobrá znalost MS Office
* samostatnost

* až 25 dnů dovolené
* příspěvek na stravování
* příspěvek na životní či penzijní pojištění
* notebook, telefon k soukromým účelům

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj