• P 
  • P 
  • Mzdová/ý účetní s přesahem do personalistiky 

Mzdová/ý účetní s přesahem do personalistiky

Zaměstnavatel: Lázně Velké Losiny, s.r.o.
Lázeňská 323

Požadavky: Vzdělání ekonomického směru SŠ/VŠ. Znalost zákoníku práce a orientace v související legislativě vč. daňové. Praxe alespoň 5 let v daném oboru. Uživatelská znalost MS Office, zejména MS Excel. Dále schopnost komunikovat s různými typy lidí, odolnost vůči stresu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a poctivý přístup k práci, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Náplň práce: Kompletní zpracování personálně-mzdové agendy. Administrativa spojená s nástupy, odchody a přesuny zaměstnanců. Bytové smlouvy. Příprava podkladů k lékařským prohlídkám a další související doklady. Zpracování pracovních úrazů (ve spolupráci s pracovníkem BOZP).
Pracovní doba od 7.00 do 15.30. Uvedená mzda je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti.
Výhody: Příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě, motivující finanční ohodnocení roční odměnou. Příležitost k odbornému růstu v zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou. Adaptační proces, zaškolení a další vzdělání. Přátelské prostředí, samostatnou práci a možnost seberealizace. Široké spektrum zaměstnaneckých výhod např. podnikové stravování, zaměstnanecké slevy a benefity ve všech resortech Royal Spa, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dopravu.
Kontakt: e-mailem.

odpovědět
Mzdová/ý účetní s přesahem do personalistiky
Kontaktní osoba: Dana Hýblová
Telefon: 583394014
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj