• P
  • Mzdoví účetní

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel: Czech Wool company s.r.o.
Malotova 0

Popis pracovní pozice
Jsme Ovečkárna, huňatý e-shop, který díky velmi rychlému růstu (téměř 100% za poslední rok) neustále rozšiřuje svůj tým.
V současné chvíli hledáme někoho, kdo dokáže postupně kompletně převzít účetnictví od externí mzdové účetní. Proto potřebujeme člověka, který se nebojí výzev, má zkušenosti a zároveň chuť pracovat. Bude přímo podřízený CFO, bude jeho pravou rukou a společně se budou starat o to, aby finance šlapaly jako hodinky.
Náplň práce:
- Zpracování časových a osobních dat zaměstnanců v mzdových systémech
- Vedení mzdové evidence a výkaznictví
- Kontrolní činnost podle pokynů a stanovených postupů
- Výpočet mzdy zaměstnanců, resp. Jednotlivých složek mzdy, náhrad apod.
- Statistická a rozborová činnost v oblasti plánování a čerpání mezd
- Zajištění odměňování různých skupin zaměestnanců podle stanovených pokynů a postupů
- Příprava a realizace roční závěrka
- Příjem, vyřízení a zúčtování reklavací mezd
- Zpracování a správa exekucí
- Výpočet srážek a odvodů
- Zajištění komunikace s oprávněnými institucemi
- Správa smluv
- Správa majetkové agendy (evidence i drobného majetku)
Požadujeme:
- Prokazatelnou, několikaletou zkušenost v obdobné pozici
- Znalost a orientace v účetní a mzdové legislativě
- Uživatelská práce s PC (Google prostředí nebo MS Office)
- Důraz na pečlivost, samostatnost v řešení problémů, komunikativnost
- Proaktivní přístup
- Znalost ekonomického softwaru Pohoda
- Jazyky (především AJ) jsou jednoznačně výhodou, ale ne nutnost
- Týmového ducha a příjemné vystupování :)
Nabízíme:
- Významnou roli v týmu rychle rostoucí firmy (umí

Pozice určená pro region: Zlínský kraj