• P
  • Všeobecná a mzdová účetní

Všeobecná a mzdová účetní

Zaměstnavatel: UTP Czech s.r.o.
Lešetínská 705

Kontakt: p. Kolář kolar@utpczech.cz, tel. 739 769 299

Společnost UTP Czech s.r.o. se zabývá výrobou barev pro automobilový průmysl. V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici Všeobecná a mzdová účetní.

Náplň práce:
" Zpracování mezd, docházky
" Agenda zdravotních prohlídek zaměstnanců
" Zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur tuzemských a zahraničních platebních příkazů
" Zpracování statistických výkazů a měsíčních reportů
" Spolupráce na uzávěrkách, auditech a inventurách
" Komunikace s institucemi
" Samostatné řešení dílčích úkolů
" Práce v programu Pohoda

Požadujeme:
" Komplexní znalost účetnictví a mzdové agendy, orientace v souvisejících zákonech a předpisech
" SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
" Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
" Praxe v programu Pohoda
" Komunikativní znalost AJ nutná - denní komunikace se zahraničním vedením společnosti
" Uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
" Pečlivost, samostatnost, spolehlivost a loajálnost

Nabízíme:
" Stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
" Motivující platové ohodnocení
" Výkonnostní a docházkový bonus
" Plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč
" Další vzdělávání v oboru
" Jednosměnný provoz 7-15:30 hod
" Mobilní telefon i pro osobní účely

Plat: 20 000 Kč - 35 000 Kč

Nástup možný ihned

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj