• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: REMAQ, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1729

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na pozici účetní ve výrobní společnosti vítána
- Orientace v daňové a účetní problematice
- Znalost práce na PC (MS Office), znalost IS K2 výhodou
- Schopnost samostatně řešit svěřené úkoly a dotahovat je do konce, spolehlivost a důslednost
- Týmový přístup k práci a flexibilita
- Schopnost komunikovat průřezem celou firmou
Pracovní náplň:
- Samostatné zpracování svěřené účetní agendy
- Evidence a účtování vybraného okruhu dodavatelských/odběratelských faktur
- Dohled nad účetnictvím zásob
- Spolupráce na měsíčních a ročních účetních závěrkách, inventurách
- Plnění dalších operativních činností na účetním oddělení
Nabízíme:
Mzda 25.000 - 33.000, 13. a 14. mzda, odměna za délku působení ve společnosti, příspěvek na stravování.
Pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením

Pozice určená pro region: Zlínský kraj