• P
  • Všeobecná účetní

Všeobecná účetní

Zaměstnavatel: Ing. Lucie Korečková
Chrudim 31

Hledáme zaměstnance na pozici hlavní účetní se zkušenostmi v účetním systému Pohoda.

Místo výkonu práce: Topol u Chrudimi

NÁPLŇ PRÁCE: účtování běžné agendy (fakturace, interní doklady, závazky a pohledávky) v systému POHODA, zpracování DPH, kontrolního a souhrnného hlášení, zpracování mezd, exekuce, zpracování statistik, vedení menšího týmu účetních, zpracování ekonomických analýz pro účely managementu firmy

POŽADAVKY: praxe ve vedení účetnictví, min. SŠ vzdělání, zkušenost s vedením malého týmu, vlastní angažovanost v přinášení nových nápadů a kreativita

Nástup možný ihned. Nástupní plat dohodou.

V případě doplňujících dotazů kontaktujte p. Tlapákovou ve všední dny v čase 8:00 - 15:00 hod. na tel. čísle +420 734 695 100.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na uvedený e-mail. V nejbližších dnech se Vám ozveme a domluvíme se na pracovním pohovoru.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj