• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: ASSMONT s.r.o.
Jaroslava Ježka 925

První kontakt písemný
- písemně na e-mail: hr-sro@assmont.com
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru účetnictví min. 3 roky
- zkušenost s ERP softwarem (ideálně s BMD-NTCS)
- dobré znalosti němčiny a češtiny, angličtina výhodou
- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
- schopnost práce v mezinárodním týmu
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- účetní operace (bankovnictví, účetní výkazy, stravenky, bankovní výpisy)
- průběžná správa a kontrola kmenových dat zákazníků a dodavatelů
- vystavování a správa faktur ve fakturačním systému
- řízení pohledávek a závazků, správa upomínek
- mzdové a majetkové účetnictví
- příprava podkladů pro DPH
- interní fakturace v souladu s interními předpisy a normami
NABÍZÍME:
- rozmanitou oblast úkolů
- možnost osobního růstu v mezinárodní společnosti
- práci na plný úvazek na dobu neurčitou
- příspěvky na školení a další vzdělávání
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- jiné firemní benefity

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj