• P
  • Mzdoví účetní

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel: Národní památkový ústav
Sabinova 373

POHOVOR .: Sabinova č.p. 373/5, Žižkov, 130 00 Praha 3
KONTAKT : Hana Živčáková, tel.: 274 008 115, 420 778 492 923, e-mail: zivcakova.hana@npu.cz
Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: zivcakova.hana@npu.cz

Náplň práce:

o zpracování výplat zaměstnanců
o veškerá další agenda spojená se zpracováním mezd - sociální zabezpečení, ELDP, nemocenské dávky, zdravotní pojištění, roční zúčtování daní, vyúčtování pro FÚ atd.
o agenda spojená s pracovními úrazy
o srážky zaměstnanců - telefony, nájmy, škody apod.
o agenda exekucí, insolvence
o agenda DPČ a DPP

Požadujeme:

o minimálně úplné středoškolské vzdělání
o praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
o znalost mzdového systému VEMA výhodou
o znalost MS Office, zejména MS Excel

Nabízíme:

o stabilitu státní příspěvkové organizace
o finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 10
o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
o 5 týdnů dovolené
o příspěvek na stravování formou paušálu
o po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky

Nástup: od 1.4.2022 nebo dle dohody

Pozice určená pro region: Praha