• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: MACH DRŮBEŽ a.s.
Partyzánská 322

NÁPLŇ PRÁCE: Rádi bychom v našem týmu přivítali kolegu/kolegyni, která je zvyklá pracovat samostatně a pečlivě ve svěřené oblasti.
DALŠÍ POŽADAVKY: Profil ideální/ho kandidátky/a: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
praxe v oboru výhodou, znalost práce v některém z ekonomických SW (QI výhodou)
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, jak spolu umíme pracovat a když budeme vzájemně spokojeni, tak prodloužíme na dobu neurčitou, pracovní dobu od 7.00 do 15.30 hod, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, dobré platové podmínky, čtvrtletní / roční odměny, věrnostní odměny a jubilea, podpora profesního / jazykového vzdělávání, stravenkový paušál, možnost pracovat částečně z domova, podpora stávající účetní při předávání agendy
KONTAKT: Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve. Pokud není u nabídky uvedeno jinak, neváhejte nás kontaktovat na tel. 461 616 111 nebo na e-mailovou adresu prace@machdrubez.cz. Potěší nás to.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj