• P
  • FINANČNÍ ÚČETNÍ - Kontakt: e-mailem.

FINANČNÍ ÚČETNÍ - Kontakt: e-mailem.

Zaměstnavatel: PAC Hořovice s.r.o.
Masarykova 153

Náplň práce: Zpracování kompletního účetnictví provozovny, kontrola formální správnosti účetních a daňových dokladů, zabezpečení řádného přenosu dokladů z provozního programu do účetního a jejich zaúčtování, koordinace správnosti účtování mezi provozovnami, spravovat evidenci dlouhodobého (odpisového) majetku, měsíční inventarizace surovin, vedení pokladny provozovny, příprava podkladů k přiznání daní z přidané hodnoty. Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, praxe v oboru podmínkou, znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů, svědomitost, pečlivost, spolehlivost a flexibilitu, dobrá znalost PC. Nabízíme: práci v prosperující stabilní české společnosti, komplexní zaškolení, věrnostní a jiné benefity, stravenkový paušál, roční odměny. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: provozovna Hořovice nebo provozovna Beroun. Kontakt: e-mailem.

Pozice určená pro region: Středočeský kraj