• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: HAGEMANN a.s.
Krnovská 646

KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, 601 305 154.
V případě zájmu o tuto pozici zasílejte svůj životopis na e-mail: kariera@hagemann.cz s názvem předmětu "Účetní".

Požadujeme:
- SŠ, VŠ ekonomického zaměření
- praxe v tomto oboru minimálně 5 let podmínkou
- schopnost řídit menší kolektiv
- dobré komunikační schopnosti, chuť se dál profesně rozvíjet
- ochota a schopnost učit se nové věci, pečlivost, přesnost a důslednost při práci
- časová flexibilita, Řp sk. B

Náplň práce:
- Zodpovědnost za vedení agendy účetnictví dle českých účetních standardů.
- Zodpovědnost za vedení daňové agendy.
- Zodpovědnost za dodržování pravidel účetnictví.
- Příprava a následná kontrola průběhu závěrkových operací.
- Sledování legislativních změn v oblasti účetnictví a daní.
- Účtování pokladny, banky (párování přijatých a odeslaných úhrad, zápočty).
- Fakturace spojená s platbami do zahraničí (v rámci EU i mimo ni).
- Účtování majetku, leasingu.
- Kooperaci při sestavování měsíčních i ročních závěrek.
- DPH, SH, KH.
- Kontrola náležitosti účetních dokladů a jejich evidence.
- Příprava podkladů a spolupráce s auditory.
- Kontrola saldokontních účtů, řešení rozdílů.
- Účtování skladu, nedokončená výroba.

Požadujeme
Ekonomika - fakturace, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj