• P
  • JUNIOR ÚČETNÍ

JUNIOR ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: HOTJET CZ s.r.o.
Průmyslová 966

KO: Vacková Aneta, tel.: 777 427 427 , e-mail: recepce@hotjet.cz
Požadujeme:
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Pokročilou znalost AJ
- Pokročilá znalost MS Office
- Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům a vysokou míru důslednosti
- Zodpovědnost, cílevědomost a aktivní přístup k práci
- Časovou flexibilitu dle potřeb obchodního a účetního oddělení
- Přirozenou pečlivost
- Silné komunikační dovednosti, analytické myšlení, metodické porozumění
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- stravenkový paušál
- možnost slevy na rodinnou dovolenou u přední cestovní kanceláře
- odměna za využití zlepšovacího návrhu

Náplň práce:
- průběžné zaúčtování přijatých materiálových faktur a agenda s tím spojená
- řešení upomínek dodavatelských faktur a reklamací
- zadávání nových dodavatelů do systému
- shromažďování podkladů pro přiznání k české DPH
- zadávání a evidence faktur do systému
- inventarizace dokladů
- podílení se na účetních závěrkách
- sledování platné legislativy
- zpracovávání celních dokladů, komunikace s celnicí
- zpracování prvotních účetních dokladů
- příprava podkladů pro mzdy, docházka
- spolupráce s oddělením expedice
- vkládání dat do počítače, kontrola dokladů
- administrativní podpora

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj