• P
  • Všeobecná/ý účetní

Všeobecná/ý účetní

Zaměstnavatel: Lázně Velké Losiny, s.r.o.
Lázeňská 323

Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru. Znalost principů účtování, účetních předpisů. Znalost daňové problematiky, zejména zákona o DPH výhodou. Uživatelská znalost s MS Office, zejména MS Excel, ABRA Gen vítána. Praxe v oboru nejlépe alespoň 5 let.
Dále nekonfliktnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a poctivý přístup k práci, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Náplň práce: Provádění účetních operací, zejména vystavování faktur a zpracování faktur došlých, záloh, účtování pokladních dokladů, včetně časového rozlišení a dohadných položek. Provádění inventarizace účtů. Spolupráce při zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek včetně inventarizace majetku a závazků ve svěřené oblasti. Komunikace s ostatními odděleními.
Uvedená mzda je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti.
Příležitost k odbornému růstu v zázemí stabilní společnosti. Příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě, motivující finanční ohodnocení roční odměnu, samostatnou práci, možnost seberealizace. Široké spektrum zaměstnaneckých výhod např. podnikové stravování, zaměstnanecké slevy a benefity v rekreaci v resortech Royal Spa, možnost ubytování, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění.
Kontakt: e-mailem.

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj